• Haziran 25, 2022

  Günlük sırt çantası modelleri seçerken öncelikle dikkat etmeniz gereken ilk detay, çanta askılarının omuzlara baskı sağlamayacak şekilde olmalıdır. Sırt çantası askılarının ortopedik yataklarının olması, omuzlarınızın ağrımasına ve yükün tek bir noktaya ek olarak baskı yapmasına engel olur. 

  Sırt Çantası
 • Haziran 24, 2022

  Erkek spor ayakkabı çeşitleri günlük olarak kullanılabilen ve son derece sık tercih edilen ayakkabı çeşitlerinden biridir. Özellikle de yaz aylarında ve yağışsız bahar aylarında sık sık sokak modasında karşımıza çıkan ve herkesin severek kullandığı erkek günlük spor ayakkabı modelleri dikkatli bir şekilde seçilmelidir. Erkek spor ayakkabı seçiminde dikkat etmeniz gereken 3 detayı şimdi sizlerle paylaşıyoruz.

  ERKEK SPOR AYAKKABI
 • Haziran 23, 2022

  Kadın çanta seçimleri yaparken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar, günlük kullanım esnasında hayatını kolaylaştırır. Bu nedenle de seçim yaparken bazı özelliklere göre çanta alışverişi yapmanız gerekir. 

  KADIN ÇANTA MODELLERİ
 • Haziran 22, 2022

  Kot pantolonlarınız dümdüz ve sıradan olmak zorunda değil. Yırtık kot pantolonlar ile beraber renkli sneaker ayakkabı erkek modellerini birleştirin. Oversize ve baskılı erkek tişörtleri de bu şık ve salaş kombine kesinlikle bambaşka bir hava katacaktır. 

  Erkek Sneaker Ayakkabı
 • Haziran 21, 2022

  Hediyelik anahtarlık, insanların birbirlerine, sevdiklerine hediye ettikleri ürünlerdir. Anahtarlık kullanımı oldukça fazladır. Araba, ev, motorsiklet, iş yeri gibi her yerde kullanılan anahtarlar için oldukça şık anahtarlıklar bulmak mümkün. Erkek anahtarlık kadın anahtarlıklara nazaran daha farklıdır. Cinsiyet farkının da kendini belli ettiği anahtarlık dünyasında, hediyelik anahtarlık da farklılık göstermektedir.

  ANAHTARLIK
 • Haziran 20, 2022

  Erkek forma, herhangi bir takıma gönül vermiş kişilerin dolabında mutlaka bulunan kıyafetlerden biridir. Forma yalnızca maçlarda değil günlük hayatta da taraftarın takımını desteklemesi adına kullandığı parçalardandır. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de spor müsabakaları özellikle de futbola gönül vermiş ve takımını yürekten destekleyen taraftarların varlığı yadsınamayacak kadar çoktur. Bundan dolayı forma üretimi gün be gün artmakta, taraftarlara yönelik bu ürünler fazlasıyla sevilmektedir. Erkek forma, desteklenen takıma ait renklerin olduğu, o yıl futbolcular için hazırlanan formaların benzerlerinden hazırlanmaktadır. Belki sevilen futbolcunun sırt numarasından, belki isminden hazırlanan formalar, erkek forma satışlarını da artırmaktadır.

  ERKEK FORMA
 • Haziran 13, 2022

  Sert bir kışın ardından önce baharı karşıladık , şimdi de yaz aylarına girdik. Sıcak yaz aylarında kendimize yeni giysiler satın almak kaçınılmaz bir durum olmaktadır. Yaz aylarında tatil dışında şort kullanann beylerin sayısı azdır. Oysa erkek şort modelleri oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir.

  Erkek Şort Modelleri
 • Haziran 10, 2022

  Gün boyu rahat etmenizi ve aynı zamanda da hijyenik kalmanızı sağlayan kadın iç giyim ürünleri seçiminizi en doğru şekilde yapmanız önemlidir. Doğrudan cildinize temas eden ve neredeyse tüm gün üzerinizde olan kadın iç giyim ürünleri cildiniz ile uyumlu ve doğal olmalıdır. 

  Kadın İç Giyim
 • Haziran 09, 2022

  Çocuklar için moda ve estetik görünüşlerden ziyade rahatlık ve konfor ön plandadır. Bu nedenle de çocuk pantolon modelleri seçerken kesinlikle ebeveyn olarak sizlerin de önceliği çocuğunuzun konforu ve aynı zamanda da cilt sağlığı olmalıdır. Çocukların rahat edebileceği ve aynı zamanda da şık görünümlere sahip olan çocuk pantolon modelleri nasıl seçilir, birlikte keşfedelim!

  çocuk pantolon
 • Haziran 01, 2022

  Tüm seyahat ve tatillerde en büyük ihtiyaçlardan biri olan valizler birçok farklı özelliğe dikkat edilerek, özenle ve dikkatle seçilmelidir. Özellikle de seyahatiniz ortasında yarı yolda kalmamak için mutlaka dikkatli bir şekilde valiz seçimini yapmanız gerekir. Valiz seçiminizde öncelikle ilk dikkat etmeniz gereken unsur, valizin kendi ağırlığıdır. Malzemesi fazla ağır olan bir valiz sizin için pek de avantajlı olmayacaktır. Malzeme ağırlığı fazla olan bir valiz, özellikle de uçak yolculuklarında sizin için sorun yaratabilir. Bagaj sınırını aşmadan rahatlıkla kıyafet ve tüm eşyalarınızı sığdırabileceğiniz bir valiz seçimi yapmanız bu noktada önemlidir.

  VALİZ MODELLERİ