Doğan Çanta Araba Kampanyası , DGN Mağazacılık: Bay, Bayan Çanta, Ayakkabı ve Giyim Mağazası , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Doğan Çanta Araba Kampanyası , DGN Mağazacılık: Bay, Bayan Çanta, Ayakkabı ve Giyim Mağazası , Sepet SEPETİNİZkapat
Sepetinizde ürün yok

Araba Kampanyası

Bu kampanya Talipsan Mağazacılık A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 09.04.2019 tarihli ve 58259698-255.01.02-E.3460 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 15.04.2019 (Saat 09:00) – 15.08.2019 (Saat 22:00) arasında Konya ilinde Merkez Ayakkabı-Çanta Mağaza, Merkez Sportive Mağaza, Merkez Tekstil, Novaland AVM Mağaza, Kampüs Mağaza, Plus Mağaza, Bosna Mix Mağaza, Real Mağaza, Gaziantep ilinde Gazimuhtar Mağaza, Sanko AVM Mağaza, Suburcu Mağaza, Kahramanmaraş ilinde Maraş Cadde Mağaza, Maraş Piazza Mağaza ve Hatay ilinde Primemall AVM Mağaza olmak üzere DGN-Doğan Çanta tabelalı mağazalarımızdan tek seferde 100-TL ve katları tutarında (her 100-TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya standına gidip fiş/fatura/e-faturalarını ibraz eden müşterilere üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, telefon, doğum tarihi ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı (Kampanyanın bitiş tarihi 15.08.2019 saat 22:00 olup katılım noktalarında son e-fatura giriş tarihi 16:08.2019 tarihinde saat 17:00’dir) verilmesine yönelik olarak yürütülecektir. Katılımcılar fiş/fatura/e-fatura ibraz etmek suretiyle kampanya süresince bilgisayar çıktısı alabileceklerdir. Kampanyaya konu alışverişte ürünün aynı veya misli tutarla değişimi hariç olmak üzere ürünü iade/iptal edenlerin çekiliş hakkı iptal edilecektir. Şirket internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.  Çekilişte 1 kişi Fiat Egea Sedan Easy 1.4 Fire 95hp 2019 Model (Birim Değeri: 82.100,00-TL) ikramiyesi kazanacaktır.

Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görseli ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekilişe katılım no, ad, soyad bilgileri dışındaki diğer bilgiler eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edilecektir. Çekiliş 22.08.2019 tarihinde saat 14.00’da Şükran Mahallesi Başaralı Caddesi No:5/B  Meram / Konya adresinde Merkez Ayakkabı-Çanta Mağazası içinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 27.08.2019 tarihli Sabah Gazetesi Türkiye Baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Talipsan Mağazacılık A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Asil talihlilerin 11.09.2019 tarihine kadar, yedek talihlilerin 26.09.2019 tarihine kadar kimlik fotokopileri, iletişim bilgileri, ikramiye kazandıkları fiş/fatura/e-faturaları ve ikramiye kazandıkları bilgisayar çıktıları ile birlikte Talipsan Mağazacılık A.Ş.’nin Fevziçakmak Mh. 10704. Sk. No:1 Karatay Konya adresindeki ofisine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. İkramiye tesliminde fiş/fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur Talipsan Mağazacılık A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X